Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Odškodnine in zavarovalnine zdravniška napaka – karpalni kanal

zdravniška napaka – karpalni kanal

Pozdravljeni.
Aprila 14 sem bila operirana za sindrom karpalnega kanala. Po operaciji nisem čutila palca in kazalca. Kirurginja je rekla, da je to od otekline in da se bo občutek povrnil. Ker oktobra prstov še vedno nisem čutila se je odločila za nov poseg. Ugotovili so, da sem imela tam kjer naj bi bile tri žile, štiri in da je kirurginja prekinila živec in eno od teh žil, ter mi presadili živec in žilo z desnega gležnja. Po drugi operaciji prstov še vedno ne čutim imam pa ščemeč občutek tudi v sredincu in prstancu. Po fizioterapijah ni nič boljše. Zanima me, če je to zdravniška napaka in kaj lahko v tem primeru storim. Naj še povem, da sem imela ta poseg tudi na desni roki in je zdaj vse normalno.
Hvala za odgovor

Spoštovani!

Brez vpogleda v izvide in ostalo zdravstveno dokumentacijo težko povemo ali obstaja možnost pridobitve odškodnine iz naslova zdravniške napake. Predlagamo vam, da pridete v najbližjo poslovno enoto z vso dokumentacijo, kjer jo bomo pregledali in vam konkretneje svetovali.

Lep pozdrav,

Vaša poraVnava

New Report

Close