Najdi forum

TROMBOZA

Spoštovani,

obračam se na vas, ker sem že v čistem obupu in strahu. Bom kar povedala, zdravim se za neplodnost in sem bila sedaj v postopku kjer sem prejemala Puregon 100enot (sedem inekcij) nato pa sem prejela še stop inekcijo. No ker sem zelo močno reagirala, sem dobila hiperstimulacijo in pristala v bolnišnici. V bolnišnici sem prejemala Aspirin100mg (protekt) 1×1 mešanico infuzijskih tekočin in Fragmin. V petek so mi pred izpustom ponovno preverili D dimer visok je bil 3000, zato so mi opravili še UZ žil na polikliniki. Vse je bilo bp. No od sobote naprej sem doma,in prejemam samo še eno tableto Aspirin protekt 100. Včeraj pa so mi zopet kontrolirali kri in P-D dimer je poskočil že na 6285 ug/L. Povišan imam tudi K-Trombociti 511 (10^9/L). Sedaj so rekli da naj naprej jemljem Aspirin in opazujem če me bo začelo kaj boleti ali pa da mi bo začela noga odtekati. Sedaj sem vsa panična in neprekinjeno gledam noge se opazujem….Prosim povejte mi ALI LAHKO JEMLJEM ASPIRIN ENEGA ZJUTRAJ IN ENEGA ZVEČER?? Kaj naj počnem da bi preprečila trombozo? Na vsako uro hodim, v postelji migam z nogami, telovadit ne smem, ker imam še vedno zelo povečane jajčnike in je nevarnost da bi se zasukali. Lahko kakšna kopel z vodo? Mrzla ali topla? Prosim vas za odgovor nasvet.Resnično me je strah, vedno sem bila zdrava in sedaj ta šok, tako da res ne vem kaj mi je storiti.
Hvala in lep pozdrav

New Report

Close