Najdi forum

Vse me boli

Živjo. Sem v 24. letu starosti, zaposlen kot fizični delavec. Pred kratkim so se mi pojavile krčne žile na nogah, pod kolenom (podedoval po materini strani). Flebolog me je napotil na operacijo, saj so žile prekomerno razširjene, noge od kolena naprej bolijo, so težke in nasploh mi povzročajo probleme pri gibanju (jemljem detralex). Hkrati me močno že leto ali dve bolijo tudi roke, bolečina se pojavlja vsaj parkrat dnevno na različnih mestih, kar trga me. Zanima me, če je možno, da imam že revmo, ali kako mišično obolenje, ali je to posledica žil na nogah? Opazil sem, da me v zadnjem času tudi nekako stiska v prsnem košu, ko se parkrat hitreje obrnem, mi srce zelo hitro bije. Zanima me, ali paničarim brez veze, ali je to vse posledica moje anksioznosti, ali pa gre za kaj resnega? Nočem preveč paničariti pri osebni zdravnici, da ne izpadem hipohonder, pa tudi v službi me nebi gledali, če bi šel na bolniško “saj si še mlad”. Vse to premišljevanje me spravlja že skoraj v depresijo.. Lep pozdrav

Kar se tiče ven, je stvar jasna. Če je flebolog mnenja, da je potrebna operacija, so debelne vene, verjetno toliko okvarjene, da se drugače ne da pomagati. Sedaj je pomembno, da se odločite za pravi način operacije. Predlagam, da se odločite za endovaskualrno zdravljenje z laserjem.
Preberite si moj uvodni prispevek.
Do operacije pa nosite kompresijske dokolenke stopnje kompresije 1.
Za vse ostale težave, ki jih opisujete je potreben vsaj osnovni pregled pri osebnem zudravniku.

Objava čaka odobritev

New Report

Close