Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Žilna kirurgija Sigvaris nogavice uvoznika Dia-fit

Sigvaris nogavice uvoznika Dia-fit

Pozdravljeni, po operaciji krčnih žil na nogi nosim visoke kompresijske nogavice št.2 Sigvaris. Najprej pa sem preventivno nosila žabe it.znamke Gloria (prav tako po kirurgovem nasvetu). Nogavice dobro prenašam, problem pa je, da se mi trgajo: na petah, zgoraj na robu elastike, nitka se mi potegne vodoravno. Pete imam urejene, obuvam jih z rokavicami, perem v mlačni vodi, ročno, sušim v senci, vse kar je potrebno. Njihova cena 76€. So švicarske. Uvaža jih Dia-fit
Kakšne izkušnje imate? Dvoje so se mi strgale po 3 tednih, sedaj sem jih vrnila v lekarno na reklamacijo.
Čakam odgovor in nosim STARE, italijanske.
Hvala

Spoštovani!

Malo sem odlašal z odgovorom, ker sem bil v Švici v tovarni Sigvaris. Prebral sem jim vaše vprašanje in opažanje. Pozorno so prisluhnili in mi odgovorili, da gre prav gotovo za napačen način oblačenja nogavic. Nogavice najverjetneje raztegujete po širini. To ni pravilno. Nogavice ne smete nabirati, temveč jo le potegniti preko stopala kolikor gre. Nato z obema rokama oblečenima v specialne rokavice z odprto dlanjo potiskajte nogavico navzgor. Nikar ne prijemljite nogavice s palcem in kazalcem in je ne vlecite na ta način. V Diafit vam bodo pokazali kako se nogavico obuva. Imajo tudi vse pripomočke od specialnih rokavic, do drsečih podlog in posebnih okvirjev itd.
Še nekaj, če mislite, da je šlo za okvaro materiala, prosite v Diafit, da nogavico pošljejo v tovarno, kjer bodo odkrili vzrok za trganje.

Spoštovani!

Mali sem odlašal z odgovorom, ker sem bil v Švici v tovarni Sigvaris. Prebral sem jim vaše vprašanje in opažanje. Pozorno so prisluhnili in mi odgovorili, da gre prav gotovo za napačen način oblačenja nogavic. Nogavice najverjetneje raztegujete po širini. To ni pravilno. Nogavice ne smete nabirati, temveč jo le potegniti preko stopala kolikor gre. Nato z obema rokama oblečenima v specialne rokavice z odprto dlanjo potiskajte nogavico navzgor. Nikar ne prijemljite nogavice s palcem in kazalcem in je ne vlecite na ta naćin. V Diafit vam bodo pokazali kako se nogavico obuva. Imajo tudi vse pripomočke od specialnih rokavic, do drsečih podlog in posebnih okvirjev itd.
Še nekaj, če mislite, da je šlo za okvaro materiala, prosite v Diafit, da nogavico pošljejo v tovarno, kjer bodo odkrili vzrok za trganje.

New Report

Close