Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Farmacevt svetuje Zelel bi se zrediti

Zelel bi se zrediti

Pozdravljeni zanima me na kaksen nacin bi se lahko zredil saj sm star 20 let visok 175cm in imam samo 55kg. Dnevno pojem veliko razlicnih zivil(krompir, testenine, meso, tudi sladkarij ter cipse in smolije).
Hvala vsem ki bojo utegnili odgovoriti.

Tudi jaz imam enak problem. Kakšen nasvet farmacevta, kaj pomaga, da se hrana bolj absorbira, ker veliko pojem, kg premalo, velikokrat mi manjkajo tudi vitamini in minerali. Mišic nimam, ker verjetno tudi beljakovine gredo “mimo”. Prebava je normalna.
hvala

Spoštovani,

svetujem, da poizkusite z uživanjem vitaminov B kompleks.

Lepo vas pozdravljam,
Boštjan

asist. dr. Boštjan Martinc, mag.farm., spec. PE Lekarna Mirje Trg MDB 2 Lekarna Ljubljana
nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,
glede na to, da se želite zrediti ; najprej vedite, da je to, tako kot tistim, ki želijo shujšati, dolg in kompleksen proces. Najprej je treba spremeniti navade in uživati vsaj 5 obrokov na dan (zajtrk, popoldanska malica, kosilo, dopoldanska malica in večerja). Med temi obroki (ki naj bodo čim bolj kalorično bogati, minimalno 500 kcal/dan več, kot do sedaj) je priporočeno uživati še razne prigrizke. Potreben pa je čas in potrpežljivost. Če želite, da je pa telo tudi bolj mišičasto, in ne samo ”maščoba”, pa bo potrebno izvajat še vaje za mišično maso.
Upam, da sem vam kaj pomagala

Pozdravljeni v kakšni obliku pa so vitamini in koliko se vzema tega.

Spoštovani,

B vitamini so na voljo v najrazličnejših oblikah: tablete, podjezično pršilo, granule, tekoči pripravki,… Najbolje bo, da se oglasite v vaši lekarni, kjer vam bomo z veseljem svetovali glede ustreznega odmerka in za vas najprimernejše oblike pripravka vitaminov B kompleks.

Lepo vas pozdravljam,
Boštjan

asist. dr. Boštjan Martinc, mag.farm., spec. PE Lekarna Mirje Trg MDB 2 Lekarna Ljubljana

New Report

Close