Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Farmacevt svetuje dojenje in ampule proti izpadanju las

dojenje in ampule proti izpadanju las

Pozdravljeni,

Sem 6 mesecev po porodu, otroka dojim. Lasje mi se zmeraj zelo izpadajo in ne izgleda, da bi se v kratkem kaj umirilo, las pa imam vsaj pol manj.
Zanima me, ali lahko uporabljam ampulr proti izpadanju las glede na to, da dojim?

Lp

Spoštovani,

uporabo ampul bi vam v času dojenja odsvetoval zaradi pomanjkanja kvalitetnih podatkov o varnosti pripravka v času nosečnosti in dojenja. Z uporabo ampul lahko pričnete po prenehanju dojenja.

Lep pozdrav,
Boštjan

asist. dr. Boštjan Martinc, mag.farm., spec. PE Lekarna Mirje Trg MDB 2 Lekarna Ljubljana

Pozdravljeni,

Najlepsa hvala za odgovor. S cim pa bi si lahko pomagala, da lasje ne bi vec izpadali oz. pospesila ponovno rast novih?

Hvala in lp

Spoštovani,

za čas dojenja vam svetujem uživanje vitaminsko mineralnih prirejenih pripravkov za kožo, lasje in nohte (npr. Dr. Bohm,…), v kolikor seveda ne uživate že kakšnih vitaminsko mineralnih pripravkov za nosečnice oz. doječe mamice.

Lepe praznike,
Boštjan

asist. dr. Boštjan Martinc, mag.farm., spec. PE Lekarna Mirje Trg MDB 2 Lekarna Ljubljana

New Report

Close