Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Farmacevt svetuje zamaščena jetra

zamaščena jetra

Pozdravljeni! na UZ so mi poleg rednega pregleda ugotovili tudi zamaščena jetra. Seveda je to nekako logična posledica moje prekomerne teže,ki pa ni zaradi preobilnega uživanja hrane ali neodgovornosti,namreč zaradi določenih zdravil (shizofrenija in antipsihotiki ter Pcos-sindrom policističnih jajčnikov) je neizogibno pri meni da sem prekomerno debela in hujšanje je 3x težje kot pri ostalih.

ker trenutno zaradi socialnega statusa (pomanjkanje financ za zdravo prehrano,tečaje gibanja in ostalo) nimam možnosti hujšanja,kar bi bilo najbolj zdravo za zamaščena jetra me zanimajo sledeča vprašanja:

1.če bi jemala neprestano (12 mesecev v letu) pegasti badelj Forte od nutriLaba,ali bi si s tem kaj pomagala?

2.kaj mi še lahko priporočite za jemat,pit,kupit za zamaščena jetra?kakšen izdelek?

hvala

Spoštovani,

svetujem vam uživanje pegastega badlja, tako kot ste omenila že sama. Priporočam vam trimesečno kuro in nato vsaj en mesec pavze. Potem pa lahko spet ponovite.

Lep pozdrav,
Boštjan

asist. dr. Boštjan Martinc, mag.farm., spec. PE Lekarna Mirje Trg MDB 2 Lekarna Ljubljana

New Report

Close