Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Farmacevt svetuje uspavalo

uspavalo

Pozdravljeni,
že kakšen mesec se mi dogaja, da se čisto vsako jutro zbujam okoli 4. ure in nikakor ne morem zaspati nazaj. Posledično sem čez dan zelo utrujena, kar tudi zelo vpliva na moje fizično počutje in tudi storilnost. Kljub temu, da se zgodaj zbujam, zvečer pred polnočjo redko zaspim. V normalnh okoliščinah moje telo potrebuje vsaj 8 ur spanca, da se počutim spočita. Kakšnih večjih skrbi v tem obdobju sicer nimam, se mi pa trenutno v življenju dogaja več stvari kot običajno, predvsem tistih pozitivnih, tako da sklepam da je razlog to.
Poskusila sem že z različnimi tehnikami sproščanja oz. dihanja, vendar mi nič ne pomaga. Zato vas prosim za nasvet, če obstaja kakšno uspavalo brez recepta, ki bi pomagalo v mojem primeru. Se pravi, ne da ga vzamem pred spanjem, ampak šele proti jutru, da bi lahko zaspala nazaj še za 3-4 ure.
Hvala že vnaprej!

Pozdravljeni!

Na tržišču so številni pripravki z baldrijanom in pa baldrijan v kombinaciji s pasijonko, hmeljem ali meto. V primeru, da to ne bi pomagalo, bi bilo smiselno poskusiti še z Bachovimi kapljicami. V primeru, da se zbujate preko noči, lahko vse te zadeve vzamete večkrat.

lep pozdrav,
Tina Ghori, mag. farm.

New Report

Close