Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Farmacevt svetuje uporaba zdravil

uporaba zdravil

Eno leto jemljem concor cor 2,5 zjutraj. Zgodil se mi je panicni napad in mi je zdravnik napisal asentra 50 mg zjutraj. Zanima me ali lahko jemljem concor in asentra skupaj ali mora biti med zdravili kaksen presledek. Hvla za odgovor.

Spoštovana!Odgovorila vam bom skupaj,tudi na vprašanje ,ki ste ga postavila 28.3..
Zjutraj,ko vstanete vzemite na tešče Controloc tbl(za zaščito želodca),čez eno uro vzemite Concor Cor in približno čez kako uro Asentro,ne sočasno z Concorjem..Po potrebi Helex,kot vam je predpisal vaš zdravnik,vendar ne sočasno z Asentro,mogoče najbolje zvečer,če imate ostala zdravila predpisana zjutraj.V primeru,da vam je tako jemanje nekoliko neprijetno glede časa, pa se dogovorite z zdravnikom,če lahko vzamete Asentro zvečer,vendar ne sočasno z Helexom,ki je itak predpisan samo po potrebi.lp

Suzana Taseska, mag. farm.

Pozdravljeni, zanima me ali obstajajo kaksna zdravila da bi lazje premagovala stres, stara sem 22 let in imam malo problema z sprejemanjem okolice, vcasih me prime obup in si od sile zelim da bi se nehala zvedat sama sebe, taksen kod da bi cutla ogenj iz zeloca v grlo pri tem pa bi me to omejevalo dihat

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani, v vašem primeru vam svetujem,da se posvetujete z osebnim zdravnikom.Seveda obstajajo zdravila,ki bodo pomagala v vašem primeru,vendar je predpisovanje le teh v pristojnosti zdravnika.lp

Suzana Taseska, mag. farm.

New Report

Close