Najdi forum

Pozdravljeni!
Na vas se obračam z vprašanjem, namreč začelo me je nekaj skrbeti…
na enem forumu sem brala neko zgodbo o punci, ki je na maturantskem izletu od nekega španca dobila HIV.
Sedaj pa tudi mene skrbi… imela sem fanta, s katerim sva bila skupaj, seveda sva imela tudi spolne odnose. Parkrat tudi brez kondoma, ker sem jaz jedla kontracepcijske tabletke. Po koncu dolge zveze, sem izvedela, da je on imel med tem spolne odnose tudi z mojo prijateljico (pač, očitno je varal, kakorkoli že, to ni pomembno)… sedaj pa me skrbi, da ni bila samo ona, in da kljub temu, da mi je zagotovil, da zagotovo nima nobenih bolezni, ker vseeno ni imel toliko punc oz. so vse pred mano bile ”device” oz. pred njim niso imele še nikogar… da bi on vseeno imel kakšno bolezen, ali HIV, ki jo je prenesel name. S fantom sva prekinila eno leto nazaj… nikoli nisem imela nekih zdravstvenih težav, sploh se ne spomnim, da bi bila v času od začetka zveze do danes bolana kakorkoli drugače kot enkrat s trebušno virozo in par prehladov… Mislite, da je možno, da sem vseeno okužena? Res me skrbi, ne vem pa, če sploh obstaja možnost, glede na to, da smo vsi mladi in vseeno nismo imeli veliko spolnih partnerjev… On je star kot jaz.

Hvala za vaš odgovor!

Pozdravljeni!

Vaše vprašanje ne sodi na ta forum. Če ste ali niste okuženi se preverja s preiskavami. Obrnite se na svojega osebnega zdravnika.

Matjaž

New Report

Close