Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Seks po ejakulaciji

Seks po ejakulaciji

S punco sma prvic seksala. Imel sem kondom vendari sma po moji ejakulaciji nadaljevala mogoče še slabe 3 minute? Ob koncu sem pogledal in izliv se je prelil do roba kondoma, vendar ni zgledlo ko da je prišel skozi? Vlažnost ob korenu je bila podobna svicu ali pa je bila zaradi nje, saj je kondom bil še vedno dovolj tesen in je pustil tudi stisnjen krog okoli uda, kakšna je verjetnost da je vseeno prišla tekočina skozi in da bo ona zanosila?

Kako pa meniš, da bi jaz lahko vedel, ali je kaj šlo mimo kondoma? Po ejakulaciji ud ponavadi uplahni (pri enih hitreje, pri drugih počasneje) in v takem primeru je možno, da kondom ne tesni več dovolj dobro. Tudi ne morem vedeti kakšna je verjetnost, da bo punca zanosila, saj to ni odvisno zgolj od tebe in morebitnega slabega tesnenja kondoma. Predlagam, da se punca zglasi pri ginekologu in se pogovori o varni spolnosti in učinkoviti kontracepciji. Načeloma se v dvomih predlaga nujna kontracepcija.

Matjaž

Mišljeno je bilo bolj kot ali je verjetnost da je šlo kaj mimo in prišlo v njo velika ali majhna

nova
Uredništvo priporoča

Ne vem.

New Report

Close