Najdi forum

Nuvaring

Pozdravljeni,
Imam kratko vprašanje, katerega odgovor najbrž že obstaja tukaj, vendar ga ne najdem, oz. nisem čisto prepričana, če razumem…navodil ne…😁
Sem nova uporabnica nuvaring obroča. Do sedaj sem jemala kt redno. Sedaj bi želela preiti na nuvaring. Kdaj točno vstaviti obroček?
Sedmi dan po kt, prvi dan menstruacije, ali že drugi dan po prenehanju s kt??
Se opravičujem, ampak da bo sigurno raje vprašam…😉

Za odgovor se vam najlepše zahvaljujem.

Pozdravljeni!

Vstavite ga najkasneje na dan, ko bi vzeli prvo tableto iz novega zavojčka. A navodil pa niste prečitali?

Matjaž

Pozdravljeni,
Najprej najlepša hvala za odgovor…
Če ste prebrali moje vprašanje, ste najbrž zasledili, da navodil nisem razumela čisto, ali pa sem napisala nerazločno, kot so za moje pojme napisana navodila za moj primer…😁😉

V vsakem primeru hvala..👍
Lp, Maja

Pozdravljeni!
Za uporabnice nuvaringa imam vprasanje. Uporabljam ga ze dve leti in imam kar probleme prej nisem niti pomislila na to dokler nisem malo pogledala po forumu. Izgubila sem popolno željo po spolnosti. Imam suho noznico in bolecine med seksom. Tudi vonj ni vec ok in mi je zelo neprijetno. Pocutim se zaspano utrujeno ter brez volje. Imate tudi ve kake tezave z njim. Prebrala sem da ni ravno priporocen. Hvala za odg.

Pozdravljeni!

Sicer nisem uporabnica nuvaringa :-), ampak vseeno vam povem, da tole ni tipični “ženski” forum, kjer bi si uporabnice izmenjevale mnenja, zato po vsej verjetnosti kaj dosti odgovorov ne boste dobili. Lahko tudi povem, da pri nekaterih ženskah hormonska kontracepcija res povzroča zmanjšanje libida (in še kake druge težavice). Ne vem sicer, kje ste prebrali, da obroček ne bi bil ravno priporočen? Če ne bi bil, potem ne bi bil v prometu. Gre bolj za to, da se najde neka oblika kontracepcije, ki je za žensko sprejemljiva, z najmanj stranskimi učinki – in mnogim (ki se na forumih seveda ne pritožujejo) obroček povsem ustreza.

Matjaž

New Report

Close