Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Naglo pridobivanje kg po prenehanju kt

Naglo pridobivanje kg po prenehanju kt

Pozdravljeni.

Marca sem prenehala s kt,ker so mi Yasminelle tabletke prevec zavirale hormone. Jaz,ki sem zelo hitro zmrzljiva me je v mrazu kuhalo,zaprtih prostorov nisem prenesla,dihat nisem mogla,slabo mi je bilo,srce mi je razbijalo in tudi skoraj nic nisem mesecno krvavela. In v teh mesecih sem pridobila 6kg. Tudi manj hodim na vodo in pocutim se napihnjeno. Noseca nisem. V prehrani imam sadje,zelenjavo,meso.. sem pa morala gudi zaceti piti kavo..imam prenizek pritisk. In v teh mesecih sem res pretirano non stop zaspana. Nimam energije in oredotocena nisem. Pa skoraj vsak dan sem 1uro zunaj(hitra hoja,tek,hoja 8.stukov po stopnicah). Pa tudi odkar nimam tabletk se trojno potim in zelo hitro.Zanima me kaj mi svetujete,da naravno razstrupim telo,da gre voda ven in vsi strupi,ki mi povzrocajo tezave. Pa se zanima kaj menite o Herbalife?

Hvala za odgovor

Lep pozdrav,

Jerneja

Pozdravljeni!

Težko bi vse vaše težave kar tako povezal s prenehanjem uporabe KT. Odsotnost mesečne odtegnitvene krvavitve ob uporabi KT ni nič posebnega. Nič sicer ne pišete, kakšno je bilo vaše počutje pred pričetkom uporabe KT. Moje osebno mnenje o “razstrupljevalcih” in “očiščevalcih” telesa je, da je to kr neki. Predlagam, da se pogovorite z vašim osebnim zdravnikom in/ali ginekologom, za začetek bi preveril delovanje ščitnice in morebiti stanje reproduktivnih hormonov.

Matjaž

New Report

Close