Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Prosim pomoc glede nosecnosti

Prosim pomoc glede nosecnosti

Pozdravljeni!
Stara sem 18 let. V soboto, 11.8. Sem imela prvi spolni odnos vendar mi fant ni predrl deviske kozice. Sva imela kondom vendar ga je cez nekaj casa odstranil in se potem penis drgnil oz za malo vtaknil v noznico. Rekel je da mu ni prislo vendar temu ne verjamem ker sem cutila nekaj sluzastega ki se je vleklo(mogoce je bil moj izcedek).
Od takrat imam srednje-mocne krce v obmocju mAternice in jajcnikov. Pomembna informacija je verjetno se to da bi morala dobiti menstruacijo 5.8 vendar mi je zamujala in sem jo dobila dva dni po spolnem odnosu torej 13.8.(danes imam 5 dan menstruacije in gre h koncu-se cisti z rjavim jzcedkom)Sem zelo zaskrbljena saj nocem zanositi. Nimam nobenih slabosti, glavobolov, utrujenosti razen mocne krce.
1.vprasanje: je kaksna moznost da sem zanosila? Kdaj je primerno narediti test nosecnosti.?
2.vprasanje: ali bi ti krci lahko bili posledica ciste na jajcniku?

Nimam se ginekologa, osebna zdravnica pa je na dopustu tako da sem se obrnila na ta forum. Grem pa cez 2 dni na morje in nocem imeti teh bolecin ker me zelo motijo in ovirajo in ce so kaksne ideje kako si jih ublazit razen z Analginom?

Pozdravljeni!

Glede na opisano je tveganje za nosečnost praktično nično: ni prišlo do ejakulacije v nožnici, niste bili v plodnih dneh, dobili ste menstruacijo. Test seveda lahko naredite, vaj 14 dni po odnosu ali pa če bi menstruacija zamujala. Zakaj imate krče pa žal ne vem, po vsej verjetnosti niti niso povezani s SO. Priporočam, da si izberete ginekologa, slej ko prej ga boste rabili.

Matjaž

New Report

Close