Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Zasciten spolni odnos

Zasciten spolni odnos

Živjo pred 2 tednoma sva z punco imela zasciten spolni odnos pri katerem kondom ni počil niti nič ni ušlo iz njega saj sva ga pred tem napihnila in zrak je zadrzal in po odnosu je bilo se vse notri meni pa ni prislo ker mi je bil s kondomom zelo cuden filling in je v kondomu ostala samo predsemenska tekocina nato pa je okol 14 ur po tem moja punca zaužila še jutranjo tabletko saj jo je bilo zelo strah da je v njej kaj predsemenske tekocine no in sedaj ta dva tedna ji je bilo vsak dan parkrat slabo ali pa je kaksen dan tudi bruhala in je videla na internetu da je moznost da je noseca ce ji je toliko slabo danes po 2 tednih pa je krvavela menstruacijo pa naj bi imela cez 5 dni sedaj pa noben od naju neve kaj narediti ali je noseca alli sploh ni sanse da je noseca
Hvala za odgovore

Živjo!

Glede na povedano je tveganje za nosečnost praktično nično. Zakaj se je punca slabo počutila seveda ne vem, lahko da zaradi nujne kontracepcije, lahko zaradi stresa. Morebitno nosečnost se preveri s testom za nosečnost, ki se ga kupi v vsaki lekarni ali drogeriji.

Matjaž

New Report

Close