Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Dabroston-izostanek menstruacije

Dabroston-izostanek menstruacije

Pozdravljeni,

stara 33 let, po porodu prepogosto menstruacija oz. imela sem predmenstrualni sindrom (rjav izcedek po 14 dneh in nato M).
Ginekologinja mi je predpisala tablete Dabroston, jemala sem jih od 11. dne M ciklusa do 25. dne (2 tableti na dan). Prejšnji mesec je bilo vse ok, dobila sem menstruacijo 3. oz. 4. dan po zadnji tabletki (28. dan M ciklusa). Ta mesec pa je že 10. dan po zadnji tabletki (35. dan M ciklusa), M pa še ni. Sicer sem imela rjavkast izcedek nekaj dni, tudi po mali potrebi je bil papir včasih rahlo krvav, ampak menstruacije pa še ni.
Nekje sem prebrala, da M nastopi 3.-5. dan po zadnji tabletki. Sedaj pa me že malo skrbi. Noseča nisem.

Hvala za odgovor!

Pozdravljeni!

Če niste noseči (ali skušate zanositi), potem se zaradi trenutne odsotnosti menstruacije oz. zamude ne vznemirjajte. Zakaj M ni nastopila ne vem, ampak kot rečeno, to treutno niti ni pomembno. Če je ne bo še naslednji mesec ali dva, pa naj ginekolog razišče možne vzroke.

Matjaž

Pozdravljeni,

hvala za odgovor.
Izkazalo se je, da sem noseča, kljub zaščiti in pazljivosti. Sploh ne razumem…v tem času sem se tudi tetovirala…mogoče veste, kako je s tem?

Hvala in lep dan!

nova
Uredništvo priporoča

Ne bo težav zaradi tetoviranja.

Matjaž

New Report

Close