Najdi forum

Krvavitve

Stara sem 32 let in imam že od prve menstruacije, ki sem jo dobila pri 16 letih težave. Naj bi imela zadebeljeno maternično steno. Krvavitve so zelo močne, s strdki, krvavitve se same od sebe več ne ustavijo. Probali smo kontracepcijo, po kontracepciji otekam, ker sem ledvični bolnik in hodim na dializo. Probali smo hormonske tablete, te zaležejo mogoče za kak mesec potem se situacija ponovi ( Primolutnor, dobrastone..). Probala sem tudi že z obročki, prvo sem mela manjši obroček, katerega imena se na žalost ne spomnim, mi je padel ven, potem so mi vstavili mireno….ampak zdaj spet ni vredu zdaj sem krvavela 14 dni skupaj(zelo močno)…imam večkrat hude bolečine. Zdaj me pa zanima…je kje v tej preljubi Sloveniji, kak ginekolog, ki bi mi lahko pomagal…ker res več ne vem, na koga se naj obrnem, ker z mojo ginekologinjo ne morem rešit ničesar…tudi z ginekologi v mojem okolišu ne…hvala za odgovor lp

Pozdravljeni!

Vaše vprašanje ne sodi na ta forum, zato vas prosim, da ga zastavite na forumu ABC ginekologije in porodništva https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=19

Matjaž

New Report

Close