Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Cerazette – kdaj bo menstruacija?

Cerazette – kdaj bo menstruacija?

Pozdravljeni,

stara sem 21 let in 4 leta sem jemala kontracepcijske tabletke Cerazette, s katerimi nisem nikoli imela težav. Tisti, ki teh tabletk ne poznate; pri njih menstruacije ni nikoli. Tako da sem preživela odlična 4 leta 😄 Konec lanskega leta pa je prišlo do težav z dobavnostjo tabletk, namreč nehali so jih proizvajati, tako da sem pojedla še tisti zavojček, ki sem ga imela. Sedaj pa k stvari: zadnjo tabletko sem vzela 4.2.2018. Kdaj bi lahko pričakovala menstruacijo? Do sedaj se še ni nič pojavilo, ne izcedek, ne krvavitev, niti krči… Prosim za pomoč, če katera ve. Hvala 😊

Pozdravljeni!

KT Cerelle so sedaj na voljo namesto Cerazette. Če niste noseči, potem lahko na menstruacijo še počakate kaka dva meseca, čeprav bi že lahko prišla…

Matjaž

Pozdravljeni,

    Po prenehanje jemanja kt Cerazette pred tremi tedni se nisem dobila menstruacije. Kdaj jo lahko pričakujem? Kt sem pila tri mesece brez presledkov. Kje tiči razlog, da je še nisem dobila? Hvala

New Report

Close