Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Strah pred zanositvijo

Strah pred zanositvijo

Pozdravljeni,
S fantom sva imela spolni odnos 14 dni nazaj, počil nama je kondom, ampak mu ni prišlo, včeraj sem za usak slucaj naredila test nosecnosti( ClearBlue) pa je pokazal negativno. Sicer imam vse znake, jutranje slabosti, dobila sem drisko … Ali sem slucajno lahko noseca? Hvala za odgovor ze v vnaprej.
Lp

Pozdravljeni!

A res mislite, da bi lahko jaz (ali kdorkoli) bil bolj zanesljiv, kot je test za nosečnost? Lahko zgolj predlagam, da test ponovite čez teden dni.

Matjaž

Ja, se strinjam, bom ponovila test. Sicer sem stara 16 let, in s fantom sva skupaj več kot leto dni, ampak napake se dogajajo.
Lp

nova
Uredništvo priporoča

Seveda, napake se dogajajo, ne bo vaša zadnja, pa nič zato, tako je življenje, ne sekirajte se. Testa ne ponavljajte prezgodaj. Sicer pa razmislita o bolj zanesljivi zaščiti, pogovorite se z vašim ginekologom.

Matjaž

Naj ga ponovim čez teden dni? Sicer imam tudi 13.3.2018 ginekologinjo. Kot sem že omenila sem stara 16 let, glede splava sva se že s fantom pomenila in s težkim srcem rekla, da ga bom morala narediti. Zanima me samo kako in kaj s splavom s tabletkami, ali morajo starši podpisati ali lahko grem v bistvu sama, sicer sem tudi sama na zdravstveni srednji soli, a o tem ne vem veliko, imam pa tudi trd spodnji del trebuha, ki s casom mine.

Ja, čez teden dni bo čisto ok. O splavu boste razmišljali, če bo to aktualno, do takrat pa dajte to misel spraviti iz glave, čeprav vem, da je to lažje povedati, kot narediti. Vse se boste pomenili z ginekologinjo.

Matjaž

New Report

Close