Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Zamenjava kontracepcije

Zamenjava kontracepcije

Lepo pozdravljeni. 4 mesece sem uporabljala kt cerazette. Z njimi sem bila zelo zadovoljna. A ker sem taksna srecnica se ravno teh tablet do nadaljnega ne da dobiti. Ginekologinja mi je predpisala kt logest . Sama sem skepticna glede stranskih ucinkov, ki so pred leti ko sem pol leta jemala kt yaz izrazili katasrofalno:( zanima me kako naj pricnem jemati logest? Danes (torek) vzamem zadnjo cerazette. Jutri zacnem z logest (zgornja tableta z imenom sreda) … nato nadaljujem do konca in naredim 7dnevni premor – ali sem zascitena tudi ta vmesni cas? Hvala lepa za vase odgovore !!!:)

Pozdravljeni!

Ja, sem slišal, da so neke težave z dobavo Cerazette. Kaj pa Cerelle, te imajo tudi dovoljenje za uporabo? Pokličite v različne lekarne, mogoče imajo stare zaloge ali pa kakšne druge kanale za dobavo. Morda bi vam ustrezal maternični vložek s hormoni? Logest začnete jemati kadarkoli. Priporočam dodatno mehansko zaščito v naslednjih 7 dneh (to je priporočilo proizvajalca, sam sicer menim, da ni potrebno). Zaščiteni ste tudi med premorom.

Matjaž

New Report

Close