Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Moja prva kontracepcija NUVARING

Moja prva kontracepcija NUVARING

Pozdravljeni!
vceraj mi je ginekologinja predpisala niva ring obrocek in mi razlozila da ko dobim menstruacijo naj si ga ustavim v noznico in ga imam notri tri tedne in tako naprej..ko sem prisla domou sem dobila rahle madeze in ker naj bi se mi menstruacija zacela 6.ga v mesecu sem bila prepricana da sem dobila menstruacijo zato sem si vstavila prvi nuva ring sla spat in danes zjutraj nimam niti kapljice menstruacije na vlozku! bo karkoli narobe ker sem si ga ustavila en dan pred menstruacijo in ne tako kot pise na navodilih na isti dan menstruacije? ali p se mi je zaradi nuva ringa ustavila menstruacija? pomoc prooooosim! 😁😁

Pozdravljeni!

Ni problema, pustite obroček vstavljen in ga zamenjajte po navodilih.

Matjaž

hvala lepa na odgovoru..kaj pa bolecina v prsih ze teden dni? ponavadi je to pred menstruacijo, pri meni se zdaj vlece ze en teden..
lp

nova
Uredništvo priporoča

Glede bolečine v prsih težko sodim. Domnevam, da mislite bolečine v dojkah? Hormoni v obročku (in drugih oblikah hormonske kontracepcije) lahko povročijo napete dojke. Najbrž bo bolje, ko boste obroček odstranili.

Matjaž

New Report

Close