Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Zamujanje menstruacije

Zamujanje menstruacije

Pozdravljeni!
Zadnji teden (ne vsak dan) ob jutrih opazam na papirju svetlo rdec izcedek pa tudi rjavkastega vcasih. Prsi me bolijo normalno kot pred vsako menstruacijo. Delala sem
Tudi test nosecnosti pa je bil negativen. Menstruacijo sem imela redno na 28 dni prejsnji mesec mi je zamujala in prisla po 37. Dnevu. Lahko tudi tokrat izkljucim nosecnost ali naj bi ti izcedki kljub negativnemu testu pomenili prav to? Kaj bi to lahko bilo? rjavkaste izcedke imam ponavadi pred vsako menstruacijo ampak svetlo rdeci ki se vidijo samo na papirju in to zjutraj me pa skrbijo… gre lahko za kaksne motnje ali vnetje? Ker da je to vgnezditvena dvomim…. bi me moralo skrbeti?

Pozdravljeni!

Ne morem vedeti, zakaj imate izcedke, očitno krvavite ali iz maternične sluznice, morda s površine materničnega vratu. Lahko gre za hormonske motnje, lahko tudi za vnetje, a tega se na daleč ne more diagnosticirati. Če je test negativen, potem po vsej verjetnosti niste noseči, lahko pa test vedno ponovite, če niste prepričani oz. ste še vedno zaskrbljeni.

Matjaž

New Report

Close