Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Jutranja tabletka in zamujanje menstruacije

Jutranja tabletka in zamujanje menstruacije

Pozdravljeni, upam, da mi boste znali svetovati.
S fantom sva imela 1.12.2017 spolni odnos pri katerem je na žalost počil kondom. Po 9 urah sem vzela jutranjo tabletko Escapelle. Prejšnji teden sem imela manjšo krvavitev, za katero sklepam, da je bila vmesna. Menstruacijo bi morala dobiti 16.12.2017, vendar je do danes še ni bilo. Včeraj sem opravila test nosečnosti First sign, ki pa je bil negativen. Test bom ponovila še v nedeljo. Zanima me, če je kakšna verjetnost, da sem noseča, kljub temu, da je bil včerajšnji test negativen.

Pozdravljeni!

Verjetnost nosečnosti je mala. Ponovite test čez kak teden, morda pa bo vmes že prišla menstruacija.

Matjaž

Pozdravljeni. Opravila sem se dva testa nosecnosti, ki pa sta bila oba negativna( zadnjega v nedeljo), menstruacija mi pa se vedno zamuja (2 tedna). Ali je moznost, da sem vseeno noseca, testi pa ne pokazejo tega?
Hvala za odgovor in lep pozdrav.

nova
Uredništvo priporoča

Močno dvomim, da ste noseči. Če urinskim testom ne zaupate, si privoščite krvnega. Po vsej verjetnosti je nastala luteinska cista, dokler ta ne poči, tudi menstruacije ne bo.

Matjaž

New Report

Close