Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Kontracepcijske tabletke in zamujanje menstruacije

Kontracepcijske tabletke in zamujanje menstruacije

Pozdravljeni jemljem kontracepcijske tabletke Qlaira.. prejsnji mecec nisem dobila menstruacije, skrbi me pa tudi ker je ta mesec tudi nisem dobila, sicer se prav dobro ne spomnem ali sem mogoce prejsni mesec imela samo 1x rjav izcedek ampak se to samo malo zato me skrbi.. ta meces bi morala priti vceraj se pravi 20.11.
Naredila sem test nosecnosti, ker me to vedno skrbi, sem naredila vsaj 3 in vsi so bili negativni, tabletke nisem pozabila vzeti ( razen ce se steje to tudi kot pozablena tabletka 4 ure kasneje od predvidenega jemanja), spolne odnose pa imava s fantom tudi tako da pride izliv vedno v kondom, zanima me ali sem se vedno lahko noseca 🙁
Hvala za odgovor

Pozabila sem pa tudi napisati da me spodnji del trebuha boli, koda bi imela oz dobila menstruacijo, hodim pa tudi na veliko potrebo, prav tako koda bi imela menstruacijo(saj vedno ko jo imam moram iti veckrat)

Pozdravljeni!

Pri KT Qlaira se pogosto zgodi, da krvavitve ni ali pa je zelo pičla oz. v obliki blagih izcedkov. Ne skrbite.

Matjaž

nova
Uredništvo priporoča

Najlepša hvala, sem pa tudi zjutraj danes naredila z jutranjim urinom test clearblue, ki naj bi bil zelo natancen in je tudi pokazal – ( ni nosecnosti).
Sedaj me pa samo zanima ali moram na pregled ali naj ne skrbim, saj to pomeni da nisem noseca?
Najlepša hvala in oprostite ker toliko sprasujem, samo malce me skrbi 🙂 haval

No, prek foruma vas ne smem odvračati od obiska zdravnika, ampak kaj pa naj bi na pregledu ugotovili? Ne vem, zakaj delate toliko testov in po možnosti serijsko enega za drugim? Razumem, da vas skrbi, ampak zaradi skrbi ne boste ne bolj in ne manj (ne)noseči 🙂

Matjaž

Pozdravljeni.
Kontracepcijske tablete Sibila jemljem ze eno leto. Ta mesec se mi je prvic zgodilo da nisem dobila menstruacije. Naredila sem tudi test nosecnosti in je bil negativen. Tablete jemljem normalno naprej kot ponavadi. Ali me vseeno lahko skrbi da sem noseca ali je to kaksen drug vzrok? Tudi nevem ali naj pocakam do naslednjega meseca (do naslednje menstruacije) ali naj obiscem ginekologinjo? Zanima me tudi kaksen je mozen vzrok da menstruacija izostane?
Najlepsa hvala za odgovor.

Pozdravljeni!

Vse je enkrat prvič 🙂 Dokler niste noseči naj vas odsotnost odtegnitvene krvavitve ne skrbi. Očitno je maternična sluznica stanjšana in nima od kod krvaveti.

Matjaž

New Report

Close