Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija menstruacija

menstruacija

Zdravo. S punco sma pred nekaj casa imela zasciten spolni odnos. Na koncu spolnega odnosa je prislo do tezave pri izlivu namrec ona je bila na meni ko mi je prislo v njeno noznico, njej je jstocasno prislo in njene notranje misice so bile tako mocno stisnjene da ko sem hotel potegnit ven je pol kondoma ostalo v njej, sperma pa se je razlila po postelji in po nama. kondomsma sicer spravla ven ampak naslednji dan jo je bolel levi jajcnik in je nato vzela jutranjo tabletko. to se je cse dogajalo par dni pred njeno menzo…sedaj pa naju skrbi ker ji menza ze zamuja 5 dni. in naju zanima ali je to mozno zaradi tabletke? ali mozno stresa?
hvala za odgovor:)

Zdravo!

Načeloma 5 dni pred menstruacijo ni možno zanositi, saj je od ovulacije že daleč, ampak ker tega ne moremo zanesljivo vedeti, je kar prav, da sta uporabila nujno kontracepcijo. Menstruacija najbrž zamuja ravno zaradi nujne kontracepcije, brez panike. Naslednjič raje po izlivu malce počakajta z izvlekom penisa ali pa pri izvleku z roko primi kondom na penisu, tako da ne bo mogel ostati notri.

Matjaž

New Report

Close