Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Prenehanje jemanja kontracepcijskih tablet

Prenehanje jemanja kontracepcijskih tablet

Pozdravljeni mene pa zanima če sem po menstruaciji po nesreči vzela 2 tableti ali lahko zdaj preneham jemati tablete ali moram do konca pojesti tablico katero sem začela. Prenehala pa bi zaradi tega ker želim zanositi. Jemljem pa logest tablete. Hvala za odgovor

Pozdravljeni!

Z jemanjem lahko prenehate kadarkoli.

Matjaž

Vprašala bi tudi to koliko časa moram biti brez tablet če želim zanositi. 1 mesec ali moram 3 mesece

nova
Uredništvo priporoča

Koliko časa moram biti brez tablet če želim zanositi. 1 mesec ali 3 mesece

Zanosite lahko kadarkoli.

Matjaž

Ali moram počakati do menstruacije ker sem nekje prebrala da moram biti 1 mesec ali 3 mesece brez tablet če želim zanositi. Ali to ni važno.

Vem, nekateri svetujejo, da se počaka eno menstruacijo, ampak jaz menim, da ni treba nič čakati.

Matjaž

Pozdravljeni.
Mene pa zanima sledece. Sama sem pravtako prenehala z jemanjem ko tracepcijskih tabletk in me zanima ali je mozno, da se redim? Apetita nimam povecanega ravno nastprotno. Jem zelo malo, dosti manj kot sem pred tem, ampak se redim. Noseca nisem.

Pozdravljeni!

Kaj naj rečem, možno je praktično vse. Morda se vam je spremenila presnova, ki je postala bolj učinkovita, morda vse skupaj zgolj sovpada s prenehanjem uporabe KT. Nimam uporabnega odgovora…

Matjaž

Pozdrav.
Pozanimala bis e samo, z partnerjem sva se odlocila da bi imela narascaj. Zanima me koliko prej je dobro prenehat kontracepcijo Qlaira?
Lep pozdrav in najlepsa hvala za odgovore.

Pozdravljeni!

Pa načeloma ni treba nehat nič prej, se pa splača jemati folno kislino že kak mesec pred prenehanjem uporabe KT.

Matjaž

New Report

Close