Najdi forum

Nuvaring

Pozdravljeni, 9.8. moram dat ven obroc in bi morala 16.8. dat nov obroc ampak je moj ginekolog na dopustu do 21.8. Kaj ni nobenega problema, ce bi namesto 16.8. dala nov obric 23.8.? Da narocim nov recept 21.8. ko mi pride ginekolog z dopusta. Verjetno vmes med 16.8.-23.8. nebi smela potem imeti spolnih odnosov.

Pozdravljeni!

Kaj pa bi pravzaprav radi dosegli? Zmanjkalo vam je obročkov, ginekolog pa se prepozno vrača z dopusta? Potem obroček pustite vstavljen 4 tedne, nato naredite premor (v tem času boste že dobili nove) in v sredo vstavite novi obroček.

Matjaž

Zivjo.
Nuvaring uporabljam ze dlje casa. Nekaj sem zamesala datume in odstranila nuvaring v 2 tednu uporabe. Novega sem vstavila teden dni za tem. 4 dni za tem sem imela nezasciten spolni odnos in danes vzela jutranjo tabletko(malo vec kot 24 ur po odnosu) kako sedaj uporabljati nuvaring?ali ga odstranim da dobim menstruacijo zaradi tabletke ali kako naprej?hvala za odgovor

Srecno in veselo v letu 2018 😉

nova
Uredništvo priporoča

Živjo!

Nujna kontracepcija ni bila potrebna. Obroček pustite vstavljen in ga zamenjajte po 3 tednih.

Matjaž

New Report

Close