Najdi forum

Jokanje

Lp zanima me kaj je narobe z mano imam fanta ze okoli dve leti uradno in neuradno okoli 4 leta stara bom 19 on pa je 21 in se ne ziviva skupaj ker se hodim v solo tudi on jo se mora dokoncati in sicer problem je tukaj zdaj sva bila cel teden skupaj tudi vcasih sma po kaksne tri dni ko pa gre domov mi gre na jok in se skoraj cel dan samo jocem na skrivaj tudi pred njim ko odide kaj naj naredim da mi nebi bilo tako hudo in zakaj je tako sem pa opazila tudi da zadnje case mi niha razpolozenje mogoce od kontracepcijskih tablet

Hormonska kontracepcija lahko vpliva na razpoloženje, če je tudi pri vas tako pa ne vem. Poskusite opustiti jemanje KT za nekaj časa pa boste videli, ali bo kaj drugače.

Matjaž

Kako pa se počutiš, ko odide oziroma jokaš? Te je strah, da bo kaj narobe, ko nista skupaj, ti je težko bit sama,…?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Bolj je to zaradi tega ko ga pogresam ker sma se imela skupaj lepo

New Report

Close