Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Zamujanje menstruacije

Zamujanje menstruacije

Zdravo! Jemala sem tabletke Belara en mesec, vendar mi niso odgovarjale in sva se z ginekologinjo pomenile in odlocile da zacnem jemati tabletke Yaz. Ampak preden da zacnem jemati Yaz,moram biti 1 mesec brez tabletk,torej uporabljati kondome. S partnerjem sva bila pozorna in nobeden kondom ni pocil in nic ni bilo narobe. Vceraj bi morala dobiti menstruacijo pa je nisem dobila,ceprav mi je ginekologinja zagotovila da jo bom dobila tocno na datum,zaradi jemanja tabletk Belara. Je to normalno da menstruacija zamuja ali pa je moznost da sem noseca? Hvala in lp.

Zdravo!

Kdo pa vam je rekel, da morate ob menjavi KT biti en mesec brez KT!? Kako lahko ginekologinja da kakršno koli zagotovilo, da bo menstruacija prišla povsem točno, zato ker jemljete KT!? Ste prepričani, da ste prav razumeli njena navodila? O možnosti nosečnosti se ne sprašuje nikogar, ampak se naredi test.

Matjaž

Ginekologinja mi je rekla, da moram imeti 1 mesec pavze s tabletkami, ter mi zagotovila da bo menstruacija na datum, saj naj bi zaradi jemanja tabletk Belara se imela v sebi hormone, ki bi mi uravnavali ciklus.

nova
Uredništvo priporoča

Kako pa veste, na kateri dan bi morali dobiti menstruacijo? Kako sta to z ginekologinjo ugotovili oz. izračunali?

Matjaž

Sploh nisva racunali ali karkoli samo povedala sem ji da sem 17. v mesecu dobila menstruacijo in ona je rekla da jo bom naslednji mesec dobila tocno 17. Vse skupaj se mi zdi cudno

Aha, vaša ginekologinja je mnenja, da je menstruacija kot japonski vlak, ki ima lahko največ nekaj sekund zamude? Tudi meni se bi zdelo čudno 🙂

Matjaž

New Report

Close