Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Prestava menstruacije

Prestava menstruacije

Pozdravljeni!
Zaradi potovanja sem si zelela prestaviti cikel za 7 dni. Torej sem ko sem pojedla vse tabletke iz prve skatlice kar nadaljevala z drugo skatlico iz katere sem jih pojedla le 7. pojavili so se kar mocni krci, danes tabletke vec nebom vzela saj sem zelela podaljsati le za 7dni. Jemlem pa kt belara. Zanima me ali sem ravnala pravilno? In kaj naj sedaj storim z tabletkami ki so ostale v drugi skatlici. Hvala za odg
Lp

Pozdravljeni!

Običajno se krvavitev prestavi tako, da se tudi drugi zavojček porabi do konca, ampak tudi tako, kot ste naredili vi, je ok. Tablete v drugi škatlici lahko porabite kakor želite, morda jih boste še kdaj potrebovali za prestavitev, lahko jih jemljete že kar sedaj po premoru …

Matjaž

Pozdravljeni.
Kako pa bi si lahko za 7 dni prestavila M z nuvaring obrockom?
Hvala za odgovor. Lp

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!

Enostavno preskočite tedenski premor in takoj, ko obroček odstranite, vstavite novega.

Matjaž

Kar takoj isti dan? In ga imam spet naslednje 3 tedne? Torej M takrat ne bo oz sele cez 6 tednov?
Hvala.
Lp

Da, takoj, tako sploh ne boste imeli odtegnitvene krvavitve in bo le-ta nastopila šele, ko boste odstranili obroček. So pa možne vmesne krvavitve oz. izcedki…

Matjaž

New Report

Close