Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Vmesna krvavitev…

Vmesna krvavitev…

Pozdravljeni!
Stara sem 18 let… Kontracepcijske tablete jemljem priblizno 8 mesecev,malo vec…
Na zacetku ni bilo vmesnih krvavitev in nic, vse je potekalo vredu….
Naj povem, da jemlejm tablete REDNO,mogoce kdaj zamudim uro ali dve, vendar vzamem vedno vsako…
Zdaj pa se mi je pojavila krvavitev,bistveno KRVAV IZCEDEK,ni menstruacija,ji je podobno vendar ne v tako veliki kolicini! In traja ze 11 dni!
Bila sem pri zdravniku(ne ginekologu!) in ta me je poslal na urin in kri, v urinu bi naj bil pac UROINFEKT,zgleda da samo bakterija katere ne bi opazila, saj me odvajanje vode npr ni peklo,nisem imela tezav…
Imela sem antibiotik MICROBID in nadeljevala sem s KT(imam Belaro,ce se nisem omenila)….
Zdaj moram iti ponovno na vodo,ker sem koncala z antibiotiki,vendar imam tudi menstruacijo ter grem cez 1 teden…
Naredila sem tudi test nosecnosti,ki je negativen!
Ne vem ampak me ZELO SKRBI zakaj tako dolga vmesna krvavitev!
Ginekologa se nisem obiskala ter narocil me je komaj cez 1 mesec!
Bila bi vesela vsakega odgovora in izkusenj vas,zensk s podobnimi tezavami/tezavo!
Hvala vam ze vnaprej!
Lp…

Pozdravljeni!

Izključili ste nosečnost, vmesne krvavitve pa niso nevarne, zgolj moteče, zato kontrola “šele” čez en mesec.

Matjaž

Pozdravljeni,

že 9 leto jamljem kontracepcijske tablete Logest s katerimi do sedaj nisem imela popolnoma nobenih težav. Težave so se mi začele dva meseca nazaj. V zavojčku sem imela še 3 tablete do konca in sem dobila rjavkato rdeč izcedek, kateri ni bil obilen, tablete sem pojedla do konca. Ta izcedek se je nadeljeval in ko bi morala dobiti krvavitev med pavzo je sicer prišla, ampak je bila zelo blaga. Po pavzi sem normalno začela z novo škatlico in težave se takrat niso pojavile, krvavitev sem dobila normalno, je pa bila bolj močna in mogoče za kak dan daljša kakor jo imam po navadi. ( po navadi ima 7 dni, sedaj je bilo skoraj 9 dni). Sedaj pa imam do konca 8 tablet in se mi je ponovno pojavila enaka krvavitev. Nosečnost sem izključila, ker poleg tablet uporabljam še kondom, kateri ni počil. Ali mi tablete več ne odgovarjajo in je potrebna menjava, oziroma kaj bi lahko bilo narobe.
Za odgovor sem vam najlepše zahvaljujem.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!

Ja, možno je, da vam Logest ne ustreza več. Počakajte še kak mesec, če se bodo krvavitve znova pojavile, se oglasite pri ginekologu.

Matjaž

New Report

Close