Najdi forum

Krvavitev

Pozdravljeni
Danes sem na dnevnem vlozku opazila izcedek rjave barve (tak kot pred m. In po m.) in sem sele na 23. Dnevu ciklusa… bolecin nisem imela nikakrsnih kot pred menstruacijo zato mi ni jasno zakaj ta izcedek? Je mozno da je to ovulacijska krvavitev ? Ali pa da so hormoni naredili svoje in bo menst. Prisla prej? Ciklusi se mi gibljejo od 30-39dni…

Pozdravljeni!

Lahko gre za krvavitve ob ovulaciji, saj terminsko bolj ali manj sovpadajo z njo. Lahko gre tudi za hormonske motnje z moteno ovulacijo, seveda ugibam. Boste videli, kaj bo. Zabeležite si v koledarček, kaj druga pa zaenkrat ni treba storiti. Če bi se take krvavitve ponavljale, pa se oglasite pri zdravniku.

Matjaž

Hvala.. sedaj zvecer sem opazila,da sem malo bolj zacela krvavet in tudi kri je bila vmes… ampak tipicnih bolecin pa nimam kot pri men. Je mozno da bo to zgodnja menstruacija?

nova
Uredništvo priporoča

Ne vem, kaj bo, ne znam napovedovati prihodnosti. Če je bila ovulacija prej kot običajno, potem bo najbrž tudi menstruacija prej.

Matjaž

Hvala..
prejsnja menstruacija se mi je sicer koncala 10.3. Sedaj pa ze tretji dan krvavim.. ampak ni tako mocna krvavitev kot prejsnja ker ponavadi imam kar obilne menstr. Vsaj tretji in cetrti dan.. ali je mozno da v tako kratkem casu niti ni prislo do ovulacije? Bi morala do ginekologa?

Vzrokov za krvavitve je več, lahko bi bila menstruacija, čeprav bi glede na dolžino vaših dosedanjih ciklusov bilo to prezgodaj, ampak vse je možno. Najbrž gre za neke vmesne, izvenciklične, disfukcionalne krvavitve, lahko pa gre tudi za organske spremembe v maternici (miomi, polipi itd.). Tega se ne de ugotavljati prek foruma, ampak samo pri zdravniku.

Matjaž

New Report

Close