Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Kontracepcija po splavu

Kontracepcija po splavu

Pozdravljeni!

Ker v slovenščini na to temo ne najdem veliko informacij, sem prebirala mnenja tujih ginekologov (nemških in angleških). Pri slednjih sem povsod zasledila priporočilo, da se začne kontracepcijske tabletke jemati čimprej oz. takoj, že isti dan splava.
Zanima me Vaše mnenje na to temo, saj bi tudi sama rada bila čimprej zaščitena.

Vnaprej se zahvaljujem za odgovor in lep pozdrav.

Pozdravljeni!

Ne vidim zadržkov, da s kontracepcijo ne bi pričeli takoj po splavu, če ni več ostankov nosečnosti in je test nosečnosti negativen.

Matjaž

Lep pozdrav.. potrebujem pomoč in vas prosim za odgovor..bila sem na splavu z zdravil ..minilo je dva tedna od tega nekje in takoj pri pregledu sem dobila kontracepcijo ki bi jo mogla vzet pri prvem perilu.. ampak sem vzela prej .. in zdaj z partnerjem nisma pazila in imam spet strah da je nosecnost kontracepcijo pa jemam 6 dni komaj

Pozdravljeni!

Če boste znova zanosili, boste pač znova zanosili in znova reševali situacijo, tako ali drugače. Tudi če ste KT začeli jemati prej, ni nič narobe. Če vas skrbi, naredite test, vsaj 14 dni po spolnem odnosu.

Matjaž

Samo ce je kontracepcija te nebi smela kar tak na hitro bit al?

Kako? Kaj ne bi smelo biti?

Matjaž

New Report

Close