Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija zamujena tabletka

zamujena tabletka

Pozdravljeni. Od junija 2015 ze jemljem tabletke daylette in vedno redno. prejsnji teden v soboto sem ugotovila da sem pozabila vzeti tabletko od petka (prvi teden nove skatlice), in je v navodilih pisalo da naj jo vzamem takoj ko se spomnim, tudi ce morem vzeti dve naenkrat. zato sem v soboto vzela dve ob 8. zvecer (kot jih drugace).pisalo je, naj 1 teden uporabljam dodatno zascito (kondom). od takrat nisem mela nezascitenih SO do danes. do izliva ni prislo, skrbi me predizliv. ali bi morala vseeno vzeti jutranjo tabletko?

hvala

PROSIM POMAGAJTE MI DA LAHKO V PRIMERU SE PRAVOCASNO VZAMEM JUTRANJO TABLETKO

Pozdravljeni!

Nujne kontracepcije ne potrebujete.

Matjaž

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni
Jaz sem vzela tabletko a sem jo zaradi prebavnih težav izbruhala. Potem sem naslednjo vzela takoj ko sem se zbudila torej okrog 10 ur za tem ko sem prejsnjo izbruhala in zvečer normalno nadaljevala z jemanjem tabletk. Ali je potrebna dodatna zaščita?

Pozdravljeni!

Dodatne zaščite ne potrebujete, saj ste izbruhano tableto pravočasno nadomestili.

Matjaž

Tudi mene zanima.. v sredo sem imela s fantom spolni odnos, jemljem pa tabletke sibilla. Vedno sem jih vzela, tudi v sredo po spolnrm odnosu, vceraj pa sem jo pozabila. Vzela sem jo takoj zdaj, priblozo 10 ur kasneje.je to kaksen problem? Hvala,.lp

Ni problema.

Matjaž

New Report

Close