Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Cerazette in izostanek menstruacije

Cerazette in izostanek menstruacije

Pozdravljeni!
6 tednov po porodu sem začela z jemanjem tablet Cerazette. Menstruacijo sem dobila kmalu pi čišči in sem jo imela vsak mesec. Razen tega, da je trajala občasno tudi 2 tedna nisem opazila nobene druge težave. Pred novim letom sem dobila zadnjo menstruacijo in od takrat naprej je ni in ni. Vmes sem imela kakšna dva dni rjav izcedek vendar M ni bilo še do danes. Naredila sem test nosečnosti ki je negativen..Zanima me, če je možno da zaradi tablet kar od enkrat nimam M?

Pardon pozabila sem napisati, da sem rodila 13.2.2016

Pozdravljeni!

Nič ni nenavadnega, če ima ženska med uporabo Cerazette daljše krvavitve oz. vmesne krvavitve ali pa le-teh več mesecev sploh ni.

Matjaž

Sem na tabletkah Sibilla. Zadnje tri mesece imam med drugim tednom vmesne krvavitve. Tablete jemljem vsak dan ob 21.00 in se držim na minuto. Ali so lahko tablete ”prešibke”?

Tablete niso prešibke kar se kontraceptivne zaščite tiče, očitno pa ne uspejo dovolj stabilizirati maternične sluznice, da ta ne bi zakrvavela. Pojdite do ginekologa in se dogovorite za zamenjavo tablet.

Matjaž

New Report

Close