Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Zamujanje menstruacije

Zamujanje menstruacije

Pozdravljeni!
Stara sem 19 let in imam en problem… In sicer meni zamuja menstruacija. Danes je ze 6 dan. Nazadnje sem imela menstruacijo 11.7.2016 in se mi je koncala 17.7.2016. Po aplikaciji ki jo imam na telefonu bi morala nasledno menstruacijo dobiti 12.8.2016 in se mi koncati 18.8.2016. Res je da se veliko krat aplikacija “zmoti” saj dobim menstruacijo priblizno 3 dni pozneje kot pa mi pokaze aplikacija. Z fantom sma imela v zadnjem mesecu spolne odnose in sicer preden bi mu prislo oz mi je povedal da je bolse da si nadene kondom si ga je in sma dokonca sla z kondomom. Kondomi nikoli niso pocil saj sva jih vedno pregledala.
Ali je mozno da sem noseca ali mi aplikacija enostavno narobe izracuna cas menstruacije…

Pozdravljeni!

Menstruacije se ne da izračunati, lahko jo zgolj predvidimo. Nosečnost se preveri s testom. Predlagam zanesljivo kontracepcijo, bo manj skrbi.

Matjaž

Moram tudi povedati, da sem vzela tudi jutranjo tabletko in to dne 9.7.2016 pred menstruacijo. Ali je mozno, da se mi je ciklus spremenil?

nova
Uredništvo priporoča

Nujna kontracepcija lahko povzroči zamik menstruacije.

Matjaž

Stara sem 17 let in pred 3emi tedni sem imela svoj prvi spolni odnos.
Prisel je moj datum za menstruacijo a mi zamuja ze 5dni. Pri spolnem odnosu sem bila zascitena a me se vseeno skrbi da bi bilo kaj narobe. Ali je narobe da mu menstruacija zamuja? Nazadnje sem jo imela 31 julija do 4 avgusta. Dobiti pa bi jo morala 28 avgusta. Ali mi lahko pomagate.

Spolni odnos sem imela po tem se 2x. Nazadnje priblizno 2tedna nazaj. Usi so bili zasciteni.

Kaj naj rečem, kot to, da naredite test. Če so bili odnosi zaščiteni (kondom ni počil ali se snel), potem je verjetnost nosečnosti majhna. Menstruacija pač včasih zamuja.

Matjaž

Pozdravljeni..meni menstruacija zamuja ze vec kot en mesec..imela sem svoj prvi spolni odnos pred 3dnevi…sepravi mi je zamujala ze preden sem imela spolni odnos…seveda je biu zasciten s kondomom samo vseeno se bojim…ali sem lahko noseca? In po kolkem casu lahko to ugotovim?
[code][/code]

Pozdravljeni!

Verjetnost zanositve je mala, saj je bil odnos zaščiten. Čez 14 dni naredite test, bo najbrž vse jasno.

Matjaž

New Report

Close