Najdi forum

Razpadla zveza

Pozdravljeni, imam nekaj vprašanj v zvezi s tem in upam da mi odgovorite. Pred enim mesecem sem bil v zvezi z punco jaz star 19 ona pa 2 leti in pol manj. Skupaj sva bila skoraj 3 mesece. Zveza je bila zelo burna mislim noro sva bila zaljubljena..in upam de nisem vec xd. Po 3 mesecih mi ona po sms sporocilu napise, da ne cuti nic vec do mene. Takoj takrat sva koncala vse kar sva imela prej skupaj.Zanima me na kaksen nacin lahko ima tak cuden razlog? ali je imela drugega ali je bilo zaradi sexa…..?Se vedno jo pogresam in veliko mislim nanjo, od nje pa mi je ostal grenak sicer ne slab odnos splosno do punc. Ubistvu sploh nisem zainteresiran za punce je to posledica razpadle zveze, ki je razpadla priblizno mesec in pol nazaj? .Ubistvu sem star 19 let in se ves moj lajf odvija samo od posla in sole. Drugih punc nemaram, a se vedno mi je hudo..Bojim se da nebom hotel iti vec v resno zvezo z punco. hvala Vam za vsak odgovor , Lp

Spoštovani,

Izkušnja je res boleča, je pa sestavni del pridobivanja izkušenj v intimnosti in medsebojnih odnosih. Za nazaj se bo verjetno pokazala kot ena od mnogih, z nekim spoznanjem.
Spolnost je nekaj, kar zadeva naše doživljanje bližine in rane, ki jih doživimo na tem področju imajo svojo logiko celjenja.
Verjetno bodo pogovori s prijatelji še v največjo pomoč.

Lep pozdrav,

New Report

Close