Najdi forum

ni želje po sexu

Imam problem in sicer nimam želje po sexu. Star sem 38 let zdrav, športno dokaj aktiven, poročen 13 let imam privlačno ženo ona bi ampak v meni ni neke želje. Saj ko se spraviva k sexu je ok ampak do tja priti je misija nemogoče. Zato me zanima ali obstaja kakšna tableta, ki prebudi željo po sexu. Ne rabim tablete za erekcijo ker s tem nimam težav. Z ženo sexava 1x na 2 meseca pa še to na njeno željo. Hudo mi jo je gledati ko me dobesedno prosi za sex. Ona bi sexala vsaj 1x na teden meni je pa še 1x na 2 meseca preveč. Zato bi res prosil za pomoč ali obstaja kakšna tableta ali napitek, ki ti prebudi željo po sexu rad bi jo presenetil in sam dal pobudo za sex ampak potrebujem nekaj da v meni prebudi željo po sexu

Spoštovani!

Želja po spolnosti je povezana s temo izkušnje bližine, navezanosti. To je tema o čustvenem delu v vas, o doživljanju intimnosti, spremembe pa se lahko zgodijo s psihoterapevtsko pomočjo.
V napitke in druga kemična sredstva za povečevanje spolne želje pa ne verjamem.

Lep pozdrav,

Star sem 40 let,partnerka pa je pet let mlajša.Sva oba mislim da zdrava,sva veliko aktivna ,nastane pa problem v spolnosti,namreč se ne zanima za sex, nima želje to pa je zame nekaj najbolj mučnega
Ko se spraviva k sexu to pa je le 2-krat mesečno,uživava in se ujemava ,vendar vsakokrat mora biti to moja pobuda,v nasprotnem primeru bi še 2-krat mesečno ne.Moja želja bi bila vsaj 2-krat tedensko in da bi bila pobuda s strani partnerke.Zato bi vas prosil za nasvet .

Spoštovani!

Na tem forumu smo veliko pisali o postopni odtujenosti, o pomanjkanju želje po spolnosti… Poglejte ustrezne naslove.

Splošno pa je tema, ki jo opisujete, povezana z živostjo, igrivostjo v odnosu. Zatiki, ki se dogajajo navadno izhajajo iz dinamike, ki je v odnosu. In to je potrebno raziskati. Iz izkušnje lahko povem, da se to zgodi najhitreje s pomočjo partnerskega svetovanja.

Lep pozdrav,

New Report

Close