Najdi forum

“slaba” erekcija

Pozdravljeni, imam prijatelja za sex, “zveza” traja približno leto dni. Oba sva mnenja, da se v tem full ujameva in dopolnjujeva. Poveva si želje, pričakovanja in zadeva je resnično dobra, mislim, da marsikdo o takšnem sexu lahko le sanja. Jaz pred njim nisem imela veliko moških, pravzaprav samo dva in kljub temu, da sex z njima niti približno ni bil tako dober kot s sedanjim se mi ni nikoli ampak res nikoli zgodilo, da bi erekcija med odnosom vplahnela. Pri temu moškemu pa se to večkrat zgodi…sicer je res, da akcija traja tudi uro ali uro in pol (od predigre do izliva) ampak včasih sem zbegana. Včasih pomislim, da ga ne dovolj privlačim, da ga ne vzburim…čeprav po drugi strani vidim da full uživa v tem kar mu delam, ampak enostavno mu težko vstane (malo že, ampak ne čisto do tiste najbolj trde točke) in težko ostane trd dalj časa. Dosega orgazme, brez problema, tudi zaporedne, brez izliva, ampak erekcija takoj po vrhuncu upade…mislim, da pri 40 letih to se ne bi smelo dogajati…ali lahko neprespane noči, mačkasta jutra vplivajo na to da je erekcija toliko šibkejša in traja manj ter se jo težje doseže? Ali na to vpliva še kaj drugega? Koliko in kdaj vpliva alkohol na to? A bi bilo fanj poskusit s kakšno tabletko?

Vnaprej hvala za vaš odgovor, veseli december…

Spoštovani!

Kako vplivajo mačkasta jutra, neprespane noči in alkohol na trajanje erekcije po orgazmu, lahko preprosto preverite s spremembo v načinu življenja.
Upad erekcije po izlivu pa je pri moških normalen pojav, zelo malo jih ohrani erekcijo. Moški preprosto potrebujejo predah, to je povsem fiziološko dejstvo.

Lep pozdrav,

New Report

Close