Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti bolečine na vhodu v nožnico

bolečine na vhodu v nožnico

Živjo!

Ker se mi težave pojavljajo že nekaj časa jih bom delila z vami .. Če je katera že imela podobne izkušnje naj mi prosim prosim pomaga..

Torej imam bolečine na vhodu v nožnico zato me med spolnim odnosom zelo boli ..Nekajkrat sem po spolnem odnosu tudi krvavela .. Pregledala sem nožnico ter najdla predel kjer me boli ampak ni nobenih vidnih ranic ali rdečice .. Samo zelo ostra bolečina .. Med spolnim odnosom pa je občutek kot da bi mi nekdo zarezal v ta del .. veliko tudi hodim na wc urinirat ..prepogosto..Po koncanem uriniranju pa me peče na tistem delu ..

Poskusila sem canesten tablete ter kremo ker sem mislila da gre za vnetje..Ni nič pomagalo .. Še vedno me boli ..

Ali katera meni da gre za kaksno spolno prenosljivo bolezen ? Kajti v zadnjem casu sem imela nezasciten spolni odnos z 2 razlicnima osebama in me resnicno skrbi da so to znaki ..

NAJLEPSA VAM HVALA ZA POMOC! Lp tjaša

Mogoče probaj sexat z lubrikantom al pa poskrbi za to da bo bolj mokro – uslini itd.? ne pomaga?

Zakaj pa ne greš h ginekologu, da ta pogleda, kaj je? Če točno veš, kje boli, morda on lahko pove, če kaj tam je. No, če kdo, potem menda ginekolog…

nova
Uredništvo priporoča

sama si tezko pregledas noznico, pejd h ginekologu mogoce gre za kako mikro poškodbo…

New Report

Close