Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Nenehna vzdraženost spolovila

Nenehna vzdraženost spolovila

Pozdravljeni,

oglašam se z dokaj nenavadno težavo, za katero (razen na tujih straneh) nisem zasledila ničesar uporabnega. Stara sem 37 let (dva poroda), pred dvema tednoma sem dobila uroinfekt (e-coli) ter posledično antibiotik Makrobid. Težave sem imela predvsem s spodnjimi sečili (sečnica), mehur me ni bolel, tudi uriniranje ni bilo pekoče, me je pa v sečnici močno stiskalo in peklo. Po končani uporabi AB pa se mi je pojavilo čudno stanje – klitoris je nenehno (24 ur) močno prekrvavljen in vzdražen, pa tudi v sečnici (ali morda vagini) me občasno stisne in čutim pekočo bolečino. Naj povem, da stanje traja že slab teden in da sem močno prestrašena, skoraj že na meji obupa in panike, saj je stanje moteče in nevzdržno. Povedala sem že splošni zdravnici, a ji je bil pojav nov, menila je, da je to posledica AB, ki vpliva na živčevje in da se bo stanje verjetno kmalu umirilo. Mene pa je neznosno strah, da bo kar trajalo – tako namreč ne morem živeti!
Če je imel/a katera/kateri podobne težave, lepo prosim za kako besedo ali nasvet, ker le še jokam.

Hvala!

Tudi sama se ubadam s podobno težavo. Pri meni traja stanje že dober mesec. Na trenutke je tako hudo, da se mi že meša. O samem stanju praktično nič ne obstaja v slovenskem jeziku. Ali res nihče ne ve, kaj se dogaja oz.kaj narediti? Sicer sem naročena v ambulanti za spolno zdravje naslednji teden, ampak mnogo lažje bi se počutila, če bi izvedela kaj pametnega iz prve roke.

New Report

Close