Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti bula in neugodje pri sexsu

bula in neugodje pri sexsu

Spoštovani !

Na sramni ustnici se mi je naredila bula,( velikost in oblika spominja na arašid z lupino ) ginekolog pravi, da je to žila. Včasih je malo večja včasih pa malo manjša. Strah me je , da bo počila in bo iz tega kaj nastalo. Preden se je naredila ” žila ” sem imela še večjo bulo, ki je bila na otip trda in brez barve . Tudi takrat sem bila pri ginekologu, ki me je potolažil, da ” ne ve ” , kaj to je , ni se mu pa zdelo vredno me pošiljat naprej, ker ” ni panike “. Stara sem 32 let in me skrbi ker se mi ne zdi , da je to normalno. Rodila sem 2x brez zapletov in podobnih zadev.Pri spolnosti se je spremenilo to, da nimam nobenega občutka ugodja , kljub ljubečemu možu in ” predpripravah”. Kaj se dogaja ? Hvala !

Spoštovani!

Menim, da je vaše vprašanje primernejše za forume: Intimna nega in spolno prenosljive okužbe ali Ginekologija.

Lep pozdrav,

Hvala za nič.

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani!

Ker nisem strokovnjak s področja medicine, vaše vprašanje pa sem povezal s temo ginekoloških vednosti, sem skušal pomagati s hitro napotitvijo k ustreznejšim področjem oz. strokovnjakom.

Vaš odgovor me je opozoril na vaše čustveno doživljanje, ki sem ga s svojim hitrim odgovorom prezrl. Slišim, da vas je strah in da ginekolog tega strahu ni uspel pomiriti. To ima smisel in brez dvoma si zaslužite, da najdete strokovnjaka, ki vas bo pomiril oz. vam pojasnil, »pri čem ste«.

Strah je lahko povezan tudi z izgubo občutka ugodja – razumem, da se ne morete sprostiti in prepustiti, ker se ne počutite varno. Zato vam na vsak način želim, da najdete strokovno pojasnilo, ki vas bo pomirilo in pregnalo strah.

Lep pozdrav,

New Report

Close