Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Lubrikant z dodatno stimulacijo

Lubrikant z dodatno stimulacijo

Lep pozdrav vsem,

Pred časom sem dobil brezplačen vzorček lubrikanta v venera shop, ki naj bi poskrbel še za dodatno stimulacijo in užitek. Iz firbca sem se odločil da stvar preizkusim in bil šokiran. Ob nanosu na glavico penisa je bil občutek rahlo pekoč, hladen in zelo prijeten in pred mojimi očmi se je začela večati, doživel sem erekcijo brez kakšnih drugih stimulacij. Nisem vedel da je lahko stvar tako močna, morda ker tudi drugače nimam težav z erekcijo, ampak imam občutek da bi s pomočjo tega lahko takoj po izlivu dobil novo erekcijo.
Žal sem embalažo od vzorčka vrgel stran, tako da ne vem kako se imenuje. Bil bi vesel če bi mi kdo pomagal pri iskanju oz. če kdo ve o čem govorim. Vem, da so na trgu različni lubrikanti namenjeni prav temu, vendar sem bil prepričan, da gre več ali manj za nateg tako da tudi naročiti ne upam ničesar brez da bi dobil potrdilo, da stvar res deluje. Če ne drugače bom vesel odgovora tudi preko zasebnega sporočila.

New Report

Close