Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Erekcija nagaja – psihološki problemi?

Erekcija nagaja – psihološki problemi?

Pozdravljeni,

Star sem 22 let, imam punco s katero sem pred krakim imel svoj prvi spolni odnos. Pri predigri sem zelo hitro vzburjen, erekcija je hitra, penis trd in ostaja trd čez celotno predigro. Problem pa nastane takoj ko ga želim spraviti v njo. Ko se začnem truditi da ga vtaknem, mi penis hipoma uplahne in nemorem več nič. Dogajalo se mi je, da se je to zgodilo takoj ko sem nataknil kondom, vendar če probava brez kondoma, se mi pa ta ista stvar zgodi ko delam na tem da ga vstavim vanjo.

Uspelo mi je le enkrat od nekaj poskusov ki sva jih imela in takrat mi ga je uspelo zelo hitro vstavit notri in problemov med seksom potem ni bilo. Težava je samo ko ga želim vstavit, vmes se naprezam, iščem s prstki njeno vagino in seveda medtem hitim ter sem živčen ker se bojim da mi bo spet uplahnil. In še preden mi uspe, v roku nekaj sekund prijatelj pade dol in zgodbe je konec.

Najbolj mi gre na živce da se s tem obremenjujem, saj vem da bo najbrž le še slabše. Ampak ne znam si pomagat. Ker sem na to temo že prebral precej podobnih vprašanj na tem ali drugih forumih, sem prišel do zaključka da bi vsaj na začetku uporabil naravno viagro v stilu Vizarsina od Krke, najbrž šibkejšo 50mg varjanto. Vem da potrebujem oporo na začetku svoje spolnosti, da pridobim samozavest, saj menim da mi ne manjka dosti, pa vendar. Lepo bi prosil za mnenje katero poživilo/naravno viagro naj poizkusim?

Sicer problemov z erekcijo nimam nobenih, pri masturbiranju nimam težav, niti če si doma sam nataknem kondom, penis ostaja trd. Nimam prezgodnjega izliva ali česarkoli za kar bi lahko trdil da imam težave z erekcijo, le manjka mi samozavesti in ne znam se znebiti strahu, zato iščem rešitev v tabletki, vsaj za en poskus ali dva…

Hvala!

Spoštovani!

Kar razumem, da je stiska, je nesamozavest pri vstavljanju penisa v vagino.
In kar vem, je to praksa, kjer samozavest pridobimo po načelu več poskusov da več samozavesti.
Skratka, gre za telesno prakso, ki jo je potrebno osvojiti, se je naučiti – in verjetno imate neke predstave o tem, kako bi to moralo biti – predlagam, da jih odložite in najdete svoj pravi način, partnerka pa vam bo pri tem pomagala s svojim načinom.
Kakor sta se nekako uskladila ali uglasila pri praksi telesnega dotika, pri poljubu, pri dogovoru za spolni odnos (z besedami ali brez – sam sem pristaš ideje, da z besedami opravimo več in hitreje) – se lahko uglasita tudi pri srečanju dveh genitalij.
Vse ostalo je odvečno in brezpotrebno obremenjevanje.

Partizani bi rekli, na juriš in v akcijo.

Lep pozdrav,

kaj pa če probata tako, da začneta seksati v položaju, ko se ona vsede nate? potem breme vtikanja ne bo na tebi 🙂

New Report

Close