Najdi forum

Težave s korenjakom

Pozdravljeni!
Malo sem prebiral vaš forum in lahko rečem, da se v vsaki temi po malo vidim, ampak kot vsak drug človek, vidim svoj problem kot nekaj specifičnega.
Začelo se je, ko sem končal s prvo partnerko s katero sem imel spolni odnos, ki je bil brez problema. To je bilo pred 7 leti, ko sem bil star 22 let. Ko sva s punco končala sem bil nekaj časa neaktiven, nato pa sem spoznal punco pri kateri se je pojavila težava z erekcijo. S tisto punco sva nehala že nekaj časa nazaj, težava pa je ostala.
Ko masturbiram, to lahko počnem tudi po večkrat na dan, ni problema. Mogoče se kakšen dan zgodi, da to počnem z mehkejšim kot bi moral. Tudi jutranja/nočna erekcija je prisotna vsaj 3,4-krat tedensko. Ko masturbiram mislim ne fantaziram, ampak sem pri realnih predstavah. Vzburjajo me ženske, napetost začutim že pri poljubljanju. Težava se pojavi, ko se stvari začnejo resno – predigra, vstop v vagino. Takrat se penis omehča, da ni za nobeno rabo. Če se potrudiva, ga zopet dvigneva a se pri vstopu zopet omehča. To lahko počneva tudi trikrat, štirikrat, potem pa že oba mine. Ko spim pri puncah, sem opazil da jutranje/nočne erekcije ni. Punce so mi všeč in me privlačijo, težave pripisujem (se zlažem) da so posledica prekrokane noči, utrujenosti, pozne ure…Vem da so to le izgovori in da problem leži nekje drugje. Težav s samozavestjo nimam, se ukvarjam s športom, imam povprečen izgled in telo, sem zabaven ipd…ko pa pride do spolnega odnosa pogorim na celi črti.
Bil sem že z eno nogo pri zdravniku, naj me pregleda, pa mi je prijatelj rekel, da se njemu dogaja isto in da mine sčasoma. To je bilo 5 let nazaj, traja pa še vedno.
Hvala za odgovor

Spoštovani!

Zelo je očitno, da vam korenjak funkcionira v okoliščinah, ko sta sama, ko pa je prisotna ženska, se nekaj zgodi, kar ovira sproščenost in prispeva k inhibiciji pri vzburjenosti.
To nekaj je očitno v izkušnji med prvo partnerko in naslednjimi.
To je verjetno nekaj v mislih, v prepričanjih (o sebi ali o drugem)… to so ugibanja, ki bi jih bilo potrebno raziskati.
Veliko teh vprašanj za razmišljanje in raziskovanje najdete v drugih odgovorih na to temo.
Skratka, nekaj v medsebojnem odnosu se zgodi glede vzburjenosti, kar je drugače od tega, ko ste vzburjen in sam.
Zdaj je le vprašanje, ali boste to (in kako) razvozljali sam, ali si boste poiskali pomoč.

Lep pozdrav,

New Report

Close