Najdi forum

KAKO POMAGATI PARTNERJU

Pozdravljeni !

S partnerjem imava redne spolne odnose 3 leta. Stara sva dobrih 50 let. Za oba je to ” druga priložnost”. Ne živiva skupaj, vendar se redno srečujeva.Spolne odnose imava 1-2x tedensko.

Do pred kratkim so nama bili spolni odnosi pravi užitek. Sama doživim orgazem 2-3x tekom enega spolnega odnosa. Partner je brez vseh problemov sodeloval z trdo erekcijo in zaključil z izlivom in tistim pravim moškim orgazmom po katerem sva obadva obležala.
Zadnje čase njegova erekcija ni več tako močna. Ne otrdi mu popolnoma oziroma mu uplahne med samim spolnim aktom. Ob moji stimulaciji z roko ali usti mu sicer ponovno delno otrdi, akt tako pripeljeva do konca. Ejakulira in doživi orgazem.
Mene zadeva pri doseganju lastnih užitkov ne moti. On poskrbi, da jaz uživam do skrajnih mej. Trdi, da ga drobna pomanjklivost ne moti. Težave povezuje s starostjo. Pogovor odklanja. Pred začetkom težav je začel redno jesti tablete za visok krvni tlak, ima tudi večje težave na delovnem mestu. Odklonil je pogovor z zdravnikom in morebitno uporabo modre tabletke.
Rada bi mu pomagala vendar ne vem kako se lotiti pogovora, ima malce trd oklep ega v katerem je precej mehka samopodoba. Gre za psihične težave ali za zdravstvene ? Ima še kakšna predstavnica ženskega spola podobne težave s svojim partnerjem – kako jih rešuje ?

Spoštovani!

Antihipertenzivi imajo lahko vpliv na zmanjšano spolno potenco. O tem je smiselno najprej obiskati kardiologa oz. zdravnika, ki predpisuje tablete in se pogovoriti z njim. drugi razlog je lahko stres.

Lep pozdrav,

New Report

Close