Najdi forum

ne pridem do vrhunca

POzdravljeni,
star sem 23 let. Nisem še seksal, masturbiram pa že od 20. leta in sicer masturbiram na ogromne ženske prsi, to mi je nek fetiš. Pred dnevi sem se pa zbližal z neko punco, ki je sicer zelo atraktivna. Pred dnevi sva poizkusila s seksom, vendar se ni izšlo, saj mi je penis stal samo napol, in tudi kmalu je “uplahnel”. Čeprav naj povem, da dostikrat ko sva skupaj tako čez dan, in se samo božava, se mi penis močno napne, vendar le za kratek čas. Poizkušal pa sem masturbirati z mislijo na njo, vendar nisem prišel do vrhunca, penis pa je bil napet recimo 90% saj glavica ni povsem nabreknila, zaradi tega bi težko rekel da je bil problem pri seksu samo psihične narave. Zdaj pa nevem, ali sem s tem 3 letnim masturbiranjem samo na ogromne ženske prsi, svoje telo tako razvadil, da mi pride samo na ta fetiš in na nič drugega? Sem kar malo obupan, ali obstaja sploh kakšna rešitev zame, ali mi preostane le masturbiranje na ogromne ženske prsi..ta punca mi je sicer všeč, in bi naredil vse da bi bilo tudi v postelji tako kot je treba. Prosim dajte mi kak nasvet.
hvala in lep pozdrav

Spoštovani!

V vaši zgodbi je vprašanje, kam usmerite vzburjenje: ali na misel na nekaj, kar si zamislite (velike prsi) in povežete fikcijo z resničnim občutkom ob samozadovoljevanju, ali pa na resnično osebo, ki je ob vas.

Telesne izkušnje, od vzburjenja do orgazma, ki se dogajajo ob masturbiranju, so povezane z enim miselnim tokom.

Kar potrebujete, je prostor za novo telesno izkušnjo, ki bo nastala ob konkretni osebi, s katero ste v realnosti, torej z mislimi, ki so ob konkretni osebi tukaj in zdaj.

Za ta preklop je potrebno, da se srečate v intimnosti, da tudi svojo intimnost delite. Prvi korak je že to, da se o tem, kar ste zapisal, pogovorite s svojim dekletom.

Lep pozdrav,

New Report

Close