Najdi forum

živjo. hmm s partnerico sva sexala ze ene parkrat. Uporabljava kondome. Ampak na zacetku pri oralnem mene ful boli glavica penisa ker mam ze skoz ful občutljivo… nevem kaj naj naredim s tem da ne bo vec bolelo. Potem pa ko sexava sploh nimam nobenega občutka hmm nič ne čutim sploh mi ne paše…Sexala sva ze velikrat in prišlo mi je pa sam 2x pa še to po eni uri in pol al pa se vec pa se to mi je morala oralno da mi je prišlo… In zdaj ko pač zvečer ko vidim da bo akcija me zmeraj zgrabi panika da mi spet nebo prišlo… Kaj naj naredim glede občutljive glavice? pa zakaj mi ne paše?

Spoštovani!

Predvidevam, da ste stari okoli 20 let (ali manj) in lahko si preberete odgovor na tem forumu pod naslovom Preobčutljivost penisa (5.6.2011).

Boleča glavica je lahko posledica spremembe v smeri večjega draženja, ali neposrednega kontakta. Gre za predel, ki je zelo oživčen, vendar dolgo obdobje zaščiten pred dražljaji in neposrednim stimuliranjem. Rešitev je v postopni adaptaciji na dotikanje, ki pride s časom.

Sicer pa se glede bolečine lahko posvetujete tudi z urologom.

Bolečina in strah oz. misli, ki jih razvijate okoli občutka v penisu pa je nekaj, kar ne prispeva k uživanju. In lahko vodijo v začarani krog, ki sodeluje pri erektivnih motnjah. Pozornost bi na vašem mestu usmeril na področja in teme, ki prinašajo ugodje in sproščenost. Lahko se posvetite temu, kako uživa partnerka, kako jo lahko razvajate, božate, ji povzročate doživljanje ugodja na najrazličnejših delih telesa. In ona lahko raziskuje vaše telo, ki prav tako lahko doživlja vznemirjenost in ugodje še kje drugje kot samo na predelu penisa.

Možnosti je praktično neskončno in velja se podati na to pot raziskovanja.

Lep pozdrav,

New Report

Close