Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti predolga erekcija – Zakaj

predolga erekcija – Zakaj

Sva par nekaj čez 40 let. V postelji z njim je božansko. Toda kaj ko se prevečkrat zgodi, da on ne doseže vrhunca, oziroma ne doživi izliva in ostane v trdem stanju tudi po vseh dolgih variantah.
Ne zdi se mi pošteno, ker jaz uživam on pa ne, imam že malo kompleksa in se počutim krivo, čeprav vem, da me ima rad, in tudi sam pravi da vseeno uživa čeprav vedno ne doživi vrhunca. Je možno da so za to krive tablete proti visokem pritisku?
Tudi oralno traja zelo dolgo, da mu pride če pride.

lp

Spoštovani!

Kar povzemam iz vašega opisa, je da mož ne doživi izliva vselej in da penis ostaja v erekciji.

Podaljšana erekcija je znana kot priapizem, kar pomeni dlje kot 4 urno erekcijo, ki je boleča in ni povezana s spolno vzburjenostjo. To bi pomenil nesporen primer za obisk urologa. V primeru vašega moža tega sicer ne prepoznavam kot priapizem, vendar bo tudi urologovo mnenje zelo dobrodošlo.

Kar je dobra novica v vašem opisu, je poročanje, da do izliva vendar kdaj pride. Kakšne so takrat okoliščine, kakšni so pogoji?

Glede doživljanja vrhunca pri možu pa bi potreboval več informacij.

Tudi glede vpliva tablet se je smiselno pogovoriti s kardiologom.

Lep pozdrav,

New Report

Close