Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Nenadne težave ze erekcijo

Nenadne težave ze erekcijo

Pozdravljeni.

Pred nekaj meseci sem končal z dolgoletno punco in od takrat nisem imel spolnih odnosov. Prejšnji teden sem ga hotel imeti z novo parterico a se je zalomilo, saj nikakor nisem dobil dovolj trdne erekcije. Po kakšni minuti spolnega odnosa mi je popolnoma upadel in spolnega odnosa nisva mogla nadaljevati. Po tem sva še nekajkrat poskusila toda situacija je vedno enaka. Ko se vzburim dobim erekcijo, a penis kmalu potem postane mlahav, kljub stimulaciji. Po tem potrebujem kar nekaj časa za ponovno erekcijo, ki pa ponovno traja bolj malo časa …

To se mi do sedaj ni še nikoli zgodilo! S prejšnjo partnerico nisva imela nikoli nobenih problemov v spolnosti – nasprotno, spolni odnosi so trajali zelo dolgo in oba sva zelo uživala. O kakršnikolih težavah z erekcijo sploh nisem razmišljal zato je trenutna situacija še večji šok. Sedaj opažam da se podoba sitaucija pojavlja tudi med masturbiranjem …

Star sem 25 let in sem v dobri telesni formi in živim precej zdravo. Nenavadno se mi zdi tudi to, da imam zelo močne jutranje erekcije – enako močne erekcije pa nikakor ne morem več doseči med vzburjenjem.

Menite da je v igri psiha? Ali je situacija primerna za obisk zdravnika? Ne želim že pri 25ih jemati viagre zato da bi lahko imel spolni odnos?!?!

Mimogrede, vem da je malo verjetno a vseeno – ali je mogoče da določena hrana ali sprememba prehranjevalnih navad vpliva na erekcijo?

Najlepša hvala za pomoč.

Spoštovani!

Najprej se opravičujem za zapoznel odgovor, ki je delno povezan s poškodbo roke in mojih upočasnjenih možnosti za delovanje.
Morda se je v tem času vaša težava tudi že uredila sama.
Če težava še vztraja, je smiselno obiskati urologa in z njim tudi pregovorite vprašanje glede vpliva prehrane.
Ob vprašanju, ali gre za psihične dejavnike na delu, pa si lahko ogledate moj zapis na povezavi:
http://vezal.si/vezi/2012/01/28/psihicni-dejavniki-pri-seksualnih-tezavah-uvod/

Pretekli odnosi, v katerih smo bili intenzivno čustveno vpleteni, lahko vplivajo na naše sedanje doživljanje in ravnanje. Včasih se nismo poslovili od za nas pomembnih navezav in pomenov. Vendar je v takih primerih potrebno natančneje raziskati te vplive, kar je mogoče z neposrednim pogovorom in individualnim obiskom pri psihoterapevtu.

Lep pozdrav,

New Report

Close